Dynamiczna wymiana oleju w automatycznych skrzyniach biegów SZCZECIN

NOWOŚĆ! Dynamiczna wymiana oleju w automatycznych skrzyniach biegów.
Polscy kierowcy coraz częściej wybierają pojazdy wyposażone w automatyczną skrzynię biegów. Zarówno „automaty” nowe, jak i używane wymagają okresowej wymiany oleju w wygodnej dla kierowcy przekładni automatycznej. Ważna czynność serwisowa, jaką jest właśnie wymiana oleju w przekładni automatycznej, jest często pomijana w czasie obsługi pojazdu.

Zazwyczaj wynika to z nieuzasadnionej obawy mechanika, czy uda się zrobić tę w gruncie rzeczy prostą czynność w sposób bezpieczny dla skrzyni? Oczywiście, jest to możliwe! Jednak ta operacja wymaga odpowiedniego urządzenia.

Drugim, częstym pytaniem jest następujące: „Czy na pewno wleję wystarczającą ilość oleju”? Odpowiedź brzmi tak, ale tylko pod warunkiem wykorzystania odpowiedniego urządzenia!
Odpowiadając na potrzeby swoich klientów, HP AUTO SERWIS  wprowadza do oferty dynamiczną wymianę oleju w przekładniach automatycznych.

Dynamiczna wymiana oleju, w przeciwieństwie do tradycyjnej metody, pozwala na wymianę oleju w całym układzie, podczas gdy zastosowanie metody grawitacyjnej umożliwia wymienienie zaledwie ok. 50% płynów. Reszta starego oleju nie ulega wymianie. Można zatem powiedzieć, że podczas tradycyjnej wymiany oleju, jest on mieszany ze zużytym olejem, a nie prawidłowo wymieniany. Skutki takiego działania mogą być bardzo niekorzystne dla posiadacza samochodu z automatyczną skrzynią biegów.

Usługę dynamicznej wymiany oleju realizujemy wyłącznie przy użyciu nowoczesnego sprzętu renomowanych producentów.