PROFESJONALNE WODOROWANIE SILNIKA

Zajmujemy się wodorowaniem silnika mobilnie i stacjonarnie. Dzięki procesowi wodorowania silnika przedłużamy żywotność silnika, zmniejszenie spalania nawet do 15% i emisji spalin do 75%, zmniejszenie oporów ruchu, zwiększenie mocy silnika, poprawienie dynamiki jazdy. Finalnie silnik po wodorowaniu pracuje cicho i równo. Cały proces przebiega bezinwazyjnie i nie wpływa negatywnie na pozostałe elementy pojazdu. Ważne przy wodorowaniu silników jest dobranie odpowiedniej ilości czynnika do konkretnego modelu pojazdu. Korzystamy z najlepszej dostępnej na rynku maszyny co pozwala nam uzyskać maksymalne korzyści płynące z procesu wodorowania silnika.

ZASTANAWIASZ SIĘ W JAKICH POJAZDACH MOŻNA
WODOROWAĆ SILNIK Z PORZĄDANYM REZULTATEM !

Nie ma praktycznie pojazdu jaki by nie mógł przebyć tego procesu. Wodorowanie silnika przeprowadzamy w pojazdach osobowych, dostawczych, terenowych, ciężarowych, autobusach. Nie ma znaczenia czy jest to nowy diesel czy stary benzynowy silnik z instalacją LPG. Jedyną zmienną przy całym procesie wodorowania silników jest ilość czynnika niezbędnego do przeprowadzeniu całego procesu w sposób właściwy od A do Z.

Nagar nagromadzony na zaworach , pierścieniach tłokowych oraz komorach spalania. Zawór EGR, filtr DPF FAP i katalizator. Kolektor wydechowy / dolotowy , przepustnicę powietrza czy turbosprężarkę. Można by wymieniać jeszcze masę podzespołów na których osadza się nieporządane zabrudzenie, prowadzące do gorszej pracy silnika i przyśpieszonego zużywania się elementów.Odpowiedzą na te bolączki jest proces oczyszczania zwany wodorowaniem silników.